| Advertenties |
|
Welke oudere bejaarde vrouw wil ook nog afspreken voor een seks dat ben jij die oudere bejaarde vrouw die het nog fijn vindt om lekker gebeft, gevingert en geneukt te gaan worden ik ben een man van 73 jaar die jou goed kan ontvangen wil jij met mij afspreken voor een seks date stuur dan maar even een berichtje naar mij.
Ik kan op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag vrijelijk ontvangen in de dag en de avond. |
Prijs: NOTK
Soort: Aangeboden Regio: Noord-Brabant Datum: 12-07-2026 |
|
Hallo Dames,
Hier een nette verzorgde man van 73. Ik ben rolstoel gebonden, Ik ben altijd vrolijk opgewekt discreet en hygiƫnisch.
Het volgend: ik zou graag in contact komen met een verzorgde dame die mij kan helpen met het volgende.
Ik erectiestoornis, maar regelmatig nog zeer opgewonden. De dame in kwestie heeft er geen moeite mee om met mijn pik en ballen te spelen. Indien het erg geil is kan ik nog wel klaarkomen met een beetje ... |
Prijs: NOTK
Soort: Aangeboden Regio: Noord-Brabant Datum: 11-07-2026 |
|
Oudere man zoekt/ontvangt in oudere dames in dezelfde leeftijd of ouder (65+) die thuis seks te kort komen of heerlijke orale seks zoeken, Of je kutje glad/bij geschoren of behaard is maakt niet uit. Jouw status, land van herkomst, geloof of huidskleur zijn onbelangrijk, wat wel belangrijk is dat jij een zeer ge(il)zellig persoon bent en minimaal 65+ bent. Beroepsdames en druggebruiksters zijn niet welkom en ook geen mannen/shemales of ... |
Prijs: NOTK
Soort: Gevraagd Regio: Noord-Brabant Datum: 01-06-2026 |
|
Ik ben op zoek naar ewen onderdanige meid/jonge vrouw vanaf 18 jaar. Jij valt op oudere mannen en vind het heerlijk om seks te hebben met een oudere man.
Ben jij een onderdanige meid/jonge vrouw. Ik ben een dominante oudere man, jij dient mij en volgt mijn opdrachten trikt uit, ik gebruik al jou heschikbare gaatjes om te vullen met mijn lul en mijn zaad. |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Gevraagd Regio: Noord-Brabant Datum: 20-05-2026 |
|
Heb je toch iets meer uitgeven dan je budget was? Het kan iedereen gebeuren.
Ik ben een man van 73, rolstoel gebonden die wil helpen. In ruil voor seks tegen een redelijke vergoeding, en vanaf 21++ tot max 40 jaar.
Ik sta voor alles open en alles is bespreekbaar en natuurlijk alles discreet en respectvol. Eerst contact via mail.
Jij bent min.21 jaar en goed verzorgd. Ik zoek geen relatie, maar wel, als het klikt een vast sekscontact.
Ik ... |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Aangeboden Regio: Noord-Brabant Datum: 15-05-2026 |
|
|